LÁTVÁNYTERVEZŐ GARFIKUS

Feladatok:

  • Építész, belsőépítészeti látványtervezési és grafikai faladatok ellátása
  • Design és Grafikai faladatokban történő részvétel
  • A projektek rendkívül változatosak, ezért a feladatkörök gyakran változhatnak
  • Építészeti tervezési feladatokban való részvétel

Elvárások:

  • 3ds Max, V-Ray, Corona stb programok magas szintű ismerete!
  • Adobe programok gyakorlott használata (Photoshop, Illustrator, InDesign stb)!
  • Microsoft Office programok ismerete
  • Képes vagy határidőre dolgozni, valamint motivál, hogy mindig magas minőségű munkát adj ki a kezedből
  • Mindent elkövetsz, hogy képeid megfeleljenek a legmagasabb elvárásoknak
  • Képes vagy önálló munkavégzésre
  • Szívesen tanulsz és veszel részt csapatunk kreatív munkájában

Előnyt jelent:

  • Rendelkezel legalább egy éves gyakorlattal látványtervezőként
  • Építész vagy belsőépítész végzetség, ArchiCAD ismerete

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú együttműködési lehetőséget
  • Projekt alapú vagy bejelentet egyéni munkaidős munkavégzés
  • Versenyképes fizetés
  • Fiatalos csapat és jó légkör

Ha már látod is magad ebben a pozícióban, jelentkezz és legyél csapatunk tagja!

Önéletrajzodat és Portfóliód (nagy méret esetén letöltési link formájában), az alábbi  info@plusdesign.hu e-mail címre várjuk munkakör megjelölésével.